Prenájom kancelárskych priestorov / sklady / dielne 

Ponúkame na prenájom kancelárske / skladové priestory / dielne v administratívnej budove v priemyselnej oblasti mesta Prešova - ŠIRPO. Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy v rozlohe 2 x 22 m2 a 1 x 40 m2. Možnosť prenajať aj samostatne priestor. Budova ma dva samostatne vchody a areál je strážený SBS. Nájomca ma k dispozícii samostatne sociálne zariadenie, sprchy a komplet vybavenú priestrannú kuchynku. wi-fi pripojenie na internet zdarma. Parkovanie v areáli pri budove je taktiež zdarma. Cena je uvedená z DPH za mesiac na jednu miestnosť 1 x 22 m2 vrátane všetkých energii a poplatkov. 

STRAVOVANIE

Návštevníci Turistického hotela * - DIPENA  majú moznost stravovania v priľahlej reštaurácii, ktorá ponuka raňajky a obedy od 9:00 - 15:00 hod.

Parkovanie

Návštevníci Turistického hotela * - DIPENA majú možnosť využiť priamo pred hotelom priestranné a neplatené parkovisko, ktoré je vhodné aj na odstavenie kamiónov.

Nasi navstevnici maju v blizkosti ubytovne zastavku MHD. Autobusom sa mozu dostat zo zastavky MHD priamo do centra mesta za niekolko minut. (cca 5 min. )